Business ERP

Verileriniz artık tek bir noktada birleşiyor.

Business ERP

Businnes ERP, iş dünyasındaki kurumsal kaynak planlamasıdır.

Business ERP Nedir?

Herhangi bir alandaki işletmenin sahip olduğu veya elde edebileceği tüm kaynaklarını doğru planlayabilmesi Businnes ERP ile olur. Businnes ERP sayesinde işletmedeki tüm çalışanlar, veriler, aletler vb. her şey verimli şekilde planlanır. Tüm ERP sistemlerinde farklı verilerin işlenebileceği ortak bir veritabanı kullanılmaktadır. Böylece birçok farklı departman kendi verilerini sistem içine kayıt edebilir.

ERP Kurumsal

ERP sistemleri en sık kurumsal firmalarda tercih edilir. Kurumsal firmalar; finans ve insan kaynakları gibi departmanlara sahiptir. Çok fazla departman olması kurumsal firmada  farklı departman kontrolleri sağlamayı gerektirir. Bu da kesinlikle zor bir sistem kurmayı sağlar. Fakar Business ERP ile farklı bir sistem kurma, programlama yapmaya gerek yoktur. Tek bir program ile birçok departman kontrolü sağlanabilir. Bu departmanlar şirketin ölçeğine göre farklılık gösterir.

Neden Business ERP

Business ERP kullanmanın birçok amacı olabilir. Fakat öncelikli amaç kesinlikle işletmeye kolaylık sağlamaktır. Gıda, tekstil, lojistik, kimya ya da sağlık gibi farklı sektörlerde tercih edilebilecek kadar geniş bir yelpazeye sahip olabilir. Business ERP verimi arttırır, iş zekâsını kuvvetlendirir, stok takibini kolaylaştırır, maliyet analizleri sağlar, çalışan bilgilerini güncel tutar, kalite ve finans yönetimi sağlar. Tek bir sistem adı altında birçok işlem yaparak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanabilir. Tüm işlemler tek bir ekran üzerinden sorunsuz şekilde hallolabilir.

Business ERP Faydaları

Business ERP bir şirkete birçok fayda sağlar. Tek başına çalışabilen tüm departman ve veriler ERP sistemi adı altında birleşerek yöneticilere kolay kontrol hizmeti verir. ERP programında müşteri ilişkileri çok kolay ve pozitif sağlanabilir. Bir müşteri ile ilgili ulaşabileceğiniz her türlü bilgi burada depolanır. Ürün stokları hakkında da her türlü bilgi Business ERP içinde yer alır. ERP sayesinde işletmedeki tüm departman ve birimler aynı hitapları kullanır. Böylece yöneticiler her departmandan farklı farklı veriler almak yerine benzer veriler alır. Bu veriler genelde şemalar, gerçek sayılar ve raporlar ile olur. Doğru ve tarafsız kararlar alabilmek ve şirket yönetimini akıllıca sağlamak için de bu durum oldukça önemlidir.