Gold ERP

Verileriniz artık tek bir noktada birleşiyor.

Gold ERP

Enterprise Resource Planning yani Türkçe karşılığı kurumsal kaynak planlama kelime öbeğinin kısaltmasına ERP denir.

Gold ERP Nedir?

Gold ERP bir şirketteki birçok bölümün işlemlerini birleştirerek tek bir yer altında toplar. Gold ERP üstün bir programlama sistemidir. Birçok firma veya kişi tarafından tercih edilir. Gold ERP bir şirketin birçok ihtiyacına hitap eder. Bu yazılım sayesinde şirketlerin işi kolaylaşır. Birbirinden farklı birçok programa tek tek girerek kontrol sağlamaya çalışmak yerine tek elden kontrol her zaman daha kolaydır. Gold ERP de bu tek elden kontrol sistemini sağlamaktadır.

ERP Kurumsal

ERP sistemi genel olarak kurumsal firmalarda daha sık kullanılır. Bunun nedeni kurumsal firmalarda çok fazla departman olmasıdır. ERP yazılımda departmanların çoğu aynı planlama sistemi üzerinden çalışabilir. Kurumsal bir firmada akla gelebilecek neredeyse tüm bölümler Gold ERP ile işlemlerini yapabilir. ERP üzerinden çalışarak tüm verileri aynı tabana girebilirsiniz. Böylece şirket yetkilileri firmadaki işleyişi tek bir elden kontrol edebilir. Büyük ölçekli ve kurumsal firmaların yanı sıra küçük ve orta ölçekteki firmalar için de uygun ERP sistemi vardır. Bu firmalar da Gold ERP kullanabilir.

Neden Gold ERP

Gold ERP birden fazla yazılım sistemi alıp zarar edilmesini önler. Tek bir yazılımla tüm programlama ve planlamalar yapılabilir. Bu nedenle yalnızca ERP sistemi satın alarak karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Gold ERP, muhasebe, finans, satış, satın alma, dış ticaret, yönetim, insan kaynakları gibi birbirinden farklı girdileri olan departmanlara hitap eder. Tek bir elden yapılan programlama sayesinden tüm şirket planları hızlı ve kolay yoldan yapılabilir.

Gold ERP Faydaları

Gold ERP şirketlere zamandan tasarruf sağlar. Zamanın yanı sıra maliyet açısından da oldukça kar sağlayan bir programlama sistemidir. Elde bulunan tüm çalışanları ve verileri en verimli ve faydalı halde kullanma Gold ERP sayesinde olur. ERP yazılımı ile bir firmadaki departmanlar birbirine bağlanır. Böylece tüm çalışanlar kontak halinde olur. Hem iletişim artar hem de iş gücü paylaşılır.

Faaliyette olan bir şirket için baştan ayağa olan tüm planlamalar Gold ERP sistemi ile yapılabilir. ERP sistemi birçok temel ve ek modülden oluşabilir.