Özel Yazılımlar

Firmanızın özel yazılım çözüm ortağı SoftPRO.

Özel Yazılımlar

Günümüzde küçükten büyüğe her işletmenin bir internet sitesi mevcut. İşletmeler bu internet siteleri sayesinde işlerini takip ediyorlar ve atması gereken adımları görerek harekete geçiyorlar. Her şirketin kullanmış olduğu bu yazılımlar kullanıcıların istekleri doğrultusunda gerçekleştirilebiliyor. Yazılım firmaları ellerinde bulunan hazır paket yazılımlarını müşterilerinin kabul etmesi dahilinde onlara sunabiliyor. Fakat bazı firmalar kapladığı piyasada ki alan payından dolayı daha farklı yazılımlara ihtiyaç duyabiliyor. Bu tür yazılımlara özel yazılımlar denmekte. Firmaların daha önceden yaşamış olduğu sıkıntıları bir daha çekmemek adına ihtiyaç duydukları bu yazılımlar firmanın istekleri doğrultusunda sunulmaktadır. Sektörde bazı firmaların özel yazılım üretmeye başlaması ile bu alana ihtiyaç fazlasıyla artmış durumda.

Özel Yazılım Nedir?

Özel yazılım daha önceden yazılım firmalarının elinde hazır bulunan paket yazılımlardan farklı olarak müşterinin istekleri doğrultusunda tamamen özgün olarak üretilen yazılım çeşitleridir. Kurumumuz sizlerin istekleri ile beraber her türlü özel yazılım üretebilmektedir. Özel yazılımların diğer yazılımlardan en büyük farkı her firmanın ihtiyacına göre tasarlanmış olmasıdır. Fakat bu işin ehil kişilerce yapılması da firma için bir hayli önemlidir. Bizler sizlerin özel yazılım ihtiyaçlarını sizlerle beraber tasarlayarak firmanıza yeni bir işleyiş getirmekten gayet memnun olacağız. Sizler ile bir araya gelerek tamamen özgün tasarımlar ile gerçekleştirdiğimiz yazılımlar sayesinde firmanızın daha iyi verim almasını sağlıyoruz.

Özel Yazılımların Avantajları Nelerdir?

Özel yazılımların diğer paket yazılımlardan en büyük farkı firmanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket etmesidir. Özel yazılımların avantajları firmalara getirdiği yeni işleyişler ile daha belirgin hale gelmektedir. Her firmanın işleyiş tarzı farklı olduğundan firmalar özel yazılımları tercih ederek hareket ederler. Paket yazılımların belli bir tema ve planı olduğundan dolayı bazı firmalara ayak uyduramaz. Fakat özel yazılımları sektördeki yeri firmanın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Kullanıcıların ise bu yazılımları temadan fark edebilmesi ve ulaşılabilir olması amaçlanmıştır.

Şirketler Neden Özel Yazılım İhtiyacı Duyar?

Şirketlerin özel yazılımlara ihtiyaç duymasının en temel sebebi her şirketin müşterisinin farklı olmasıdır. Şirketler bu yazılımlar sayesinde hem kendi işleyişini daha rahat kontrol edecek hem de müşterilerine daha farklı hizmet sunabilecekler.