Restoran Otomasyonu

Restoranlarınızın sipariş yönetimi SoftPRO ile her zaman daha hızlı.

Restoran Otomasyonu

Şimdiye kadar girmiş olduğunuz her mekânda, bu mekanlar bar, restoran, cafe, pastane ya da oteller olabilir mutlaka fark etmişsinizdir. Sizden alınan siparişler ya da size verilmek istenen hizmet öncelikle elektronik ortama kaydedilir ve ardından hizmet sunulur. Sık sık şahit olduğunuz bu gibi işlemler restoran otomasyonu olarak adlandırılır. Daha ayrıntılı bilgi vermek gerekirse, türlü işletmelere uygun, kullanımı kolay, hızlı işlem sağlayan ve kurulumu basit yazılımlar olarak tanımlanır. Genellikle hizmet odaklı olduklarından tercih edilir ve müşteri memnuniyeti için de etkili bir başlangıç olarak bilinir. Restaurant otomasyon örnekleri kullanımı yaygın olduğundan günlük yaşantınızda sıkça karşılaştığınız bir durumdur.

Restoran Otomasyon Sistemi Nedir

Yukarıdan kısaca bahsettiğimiz restoran otomasyon sistemi nedir sorusu hakkında daha fazla detaya mı ihtiyacınız var? Öyleyse bu cafe restoran otomasyon sistemi ile neler yapabileceğinizden bahsedelim. İşletmenizde masaya hizmet vermek, paket servisi ya da tezgâhtan satış usulü gibi bir ilerleyiş varsa, hizmetinizi bu şekilde veriyorsanız ihtiyacınız olan bir yazılım sistemidir. Bu sistem size zaman kazandırırken, müşterilerinize daha hızlı hizmet vermenizi dolayısıyla müşteri memnuniyet kalitenizi yükseltmenizi sağlar. Ayrıca, işletme içinde kullanacağınız ve ihtiyacınız olan çeşitli raporlamaları online restoran otomasyon sistemiyle takip edebilmenizi sağlar. Raporlamalardaki yıl, gün, ay, saat odaklı ciro ya da satış raporlarınızı kısa yoldan görebileceğiniz bir sistemdir. Artık evraklarla ya da kasalarla uğraşmanızı gerektirmez.

Cafe Restoran Otomasyon Sistemi

Bu sistem size aynı zamanda gerçek zamanlı uzaktan takip şansı da sunar. Restoran otomasyonu tercih sebeplerinin başındaki yerini alan bu avantaj ne zaman ve nerede olursanız olun işinize olan hakimiyetinizi korumanızı sağlayacaktır. Farklı olarak işletmeniz içinde bulunan müşterilerinizin memnuniyetini sağlamakla kalmayacaktır. Cafe restoran otomasyon sistemi dışarıdan sipariş vermek isteyen müşterilerinizin de size kolayca ulaşmasını sağlar. Bu kazancınızı arttırırken, hizmet alanınızı genişletecek ve kalitenizi daha da yükseltecektir.

Restoran otomasyon fiyatları hakkında en güncel bilgilere sahip olmak için yazılımcılara ulaşabilirsiniz. Kendi firmanıza özel bir yazılım talep edebilir ya da hali hazırda kullanılan yazılımlardan birini tercih ederek siz de daha fazla kazanmaya başlayabilirsiniz.