Silver ERP

SoftPRO CMS sayesinde artık siteleriniz her cihaza uyumlu

Silver ERP

Bir iş yerindeki çalışanların ya da makinelerin en yüksek verimde çalışabilmesi adına yapılan kurumsal kaynak planlamaya kısaca ERP sistemi adı verilir.

Silver ERP Nedir?

ERP sistemi oldukça geniş bir hizmeti tanımlar. Herhangi bir müşteriden sipariş alınması, siparişin üretilmesi, tedarik edilmesi, teslimi, ödemesi, fatura bilgisi gibi akla gelebilecek tüm işlemler burada saklanabilir. Silver ERP çoğu şirketin tercih ettiği bir yazılımdır. Kullanması oldukça kolaydır ve kullanıcıya birçok avantaj sağlar. Birtakım işletmeler ERP sisteminin sunduğu uygulamaların tamamını seçmez. Firma, işine yarayan uygulamaları satın alarak farklı uygulamalarla sistemi destekleyebilir. Bu şekilde de kendi arayüzünü oluşturmuş olur.

ERP Kurumsal

ERP, kurumsal firmalarda üretim ve hizmet sektöründe kullanılan bir sistemdir. Kurumsal firmalarda birçok departman bulunur. ERP sistemi sayesinde bu departmanların çoğu yazılıma veri kayıt edebilir. Ortak bir alanda buluşan departmanların bu program sayesinde yönetimi daha kolay olur. Bu işlerin yönetiminde kolayca veri akışı sağlanır.

Neden Silver ERP

Silver ERP ile insan kaynakları, finans, satış departmanı gibi birçok departmanın işi kolaylaşır. Bütçe yönetimi, stok takibi, kalite yönetimi, müşteri ilişkileri kontolü, kalite kontrolü, envanter yönetimi, maaş bordroları, faaliyet yönetimi, çalışanların çalışma süreleri gibi birçok işlem kola ve hızlı bir şekilde yapılabilir. ERP sistemi içinde tüm departmanlar birbirine bağlanarak tek bir elden kontrol sağlanabilir. Bu da özellikle yönetim kısmının işletme kontrolü için oldukça avantajlıdır.

Silver ERP ile müşterilerden gelen siparişler eksiksiz ve hatasız oluşur. Bu sistemde her veri hatasız girilirse hatasız sonuç alınır. Şirket işleyişi açısından bu nedenle tercih edilmektedir. Bu sistem en çok farklı departmanları olan, büyük ölçekli hatta şubeleşmiş firmalarda kullanılır. Çünkü, Silver ERP ile tüm veri girişleri uzaktan kontrol edilebilir. Müşteri, stok, teslim aşamaları kontrol edilebilir.

Silver ERP Faydaları

Silver ERP sayesinde işletme verimi artar. Maliyet açısından kar sağlanır. Birçok personele verilecek iş tek bir program adı altında hızlıca yapılabilir. Silver ERP sayesinde işletmelerde düşük maliyet sağlanır. Finans yönetiminin kayıt haline alınmasıyla şirket daha az riske girer. Tüm departmanlarda iş birliği sağlanarak şirket içi uyum sağlanır.