Bazen herşeyi değiştiren
yaratıcı ve yenilikçi bakıştır.


Tarihsel Sürecimiz

Bulunduğumuz yere gelmemiz uzun bir yolculuktu. Her şey nerede ve nasıl mı başladı?

2002

Bir Hayal Kuruldu

Öğrencilik yıllarının sonuna doğru kurduğumuz hayal bugünden geleceğin teknolojilerini kendi ülkemizde üretmemiz için sıradışı işler yapan bir oluşumdu.

2006

İlk Somut Adımlar

Hayali gerçek yapan somut adımlardı ve bu adımlar finans şirketlerinin dünyasında rahatlıkla hayat bulabiliyordu. Türkiye’de emsali bulunmayan finans projeleri kararlılığımızın ve mutlak başarımızın müjdeleyicisiydiler.

2008

Büyük Bir Takım Kuruluyor

Başarı ancak doğru ekiple elde edilebilirdi. En değerli hazine insandı ve bu insanlar özenli kararlar ve uzun süreçlerle bir araya getirildi.

2010

Türkiye'de Bir İlk

Türkiye’de ilk defa kendine inanan bir yazılım firması daha önce hiç denenmemişi deneyerek özel bir framework geliştirdi. Ülke genelinde adından övgüyle sözettirmeye başlamış olan bu proje yurtdışında da meraklı kitlelerce mercek altına alındı.

2013

SoftPRO İle İlk Buluşma

İşimizi tutkuyla yapıyor oluşumuz kaçınılmaz olarak beraberinde büyük başarılar getirdi. Bu büyük başarılar büyük bir ismi hakediyordu. İşte SoftPRO böyle doğdu.

2014

Geleceği Yazıyoruz

Biz bugün yarının teknolojisi kullanıyor ve mevcut çok sayıda projemiz ile Türkiye’nin ve dünyanın büyük firmalarını daha büyük yapmak için çalışıyor, çabalıyoruz.

2019

Hızla Büyümeye Devam

Bu güne kadar yaptığımız tüm projelerimizle büyümeye ve yolumuza sağlam adımlar ile devam ediyoruz.